Volejbal Mělník | Volejbalový oddíl od roku 1972

 

Pořádané akce

Soutěže

O nás

Základní údaje
Jsme jeden ze sedmi oddílů TJ EMĚ Mělník, které tvoří sportovní a společenskou základnu pro téměř 900 členů a je tak jedním z největších tělovýchovných sdružení na Mělnicku.

Historie
Volejbalový oddíl byl ustanoven v roce 1972 a rozšířil tak počet sportovních odvětví při nově budované TJ EMĚ. Volejbal se v Mělníku ovšem hrál již dávno předtím, prokazatelně na počátku 30. let minulého století. Pod hlavičkou Čechie Pšovka, Sokol Mělník, Sokol Pšovka, Liberta Mělník, reálného gymnázia a vinařské školy, byla v Mělníku odehrána řada turnajů a utkání, a volejbalu se postupně věnovalo velké množství mělničanů. Z nejvýznamnějších úspěchů oddílu je možno připomenout 6 titulů “ Přeborník Středočeského kraje” žen a dorostenek, 2 kolektivy dívek hrály dorosteneckou ligu, ženy hrály ve II.národní lize.(1984 a 2003/2004). V populárním maxiturnaji v Dřevěnici mají v análech natrvalo zaznamenána 2 vítězství našich žen a dále muži, ženy a dorostenky zde několikrát získaly trofeje za další bodovaná místa (naposledy 2. místo, které vybojovala v r. 2004 naše nastupující generace děvčat v soutěži žen).

Cíl
Naší snahou je zachovat a rozvíjet volejbal na Mělníku minimálně na úrovni krajského přeboru s využitím převážně vlastních hráček a hráčů, odchovaných v našich mládežnických družstvech.

Členové
Všichni naši sportovci, trenéři a funkcionáři jsou dobrovolnými členy a práci ve prospěch oddílu se věnují výhradně ve svém volném čase. Součástí činnosti oddílu jsou i společenské aktivity, které vytvářejí z našeho oddílu skutečný tým.

 

Přihlásit se do systému

Muži "A"
Muži "A"
Ženy "A"
Ženy "A"
Starší žákyně
Starší žákyně
Mladší žáci
Mladší žáci
Mladší žákyně
Mladší žákyně
Přípravka
Přípravka


počítadlo.abz.cz